המלצות עמותות ויישובים

מאות מנהלי עמותות ויישובים ממליצים בחום על יוסף שפר

קיבוץ להב - ליאור דפנר, מנהל קהילה
מספר שנים אני עובד עם יוסף שפר בנושא סיוע בגיוס כספים. פעם אחר פעם מוכיח יוסף את יכולותיו, ובזכותו השגנו לקיבוץ סכומים משמעותיים לשיפוץ ושדרוג מבני ציבור. אני ממליץ על יוסף כאיש מקצוע מהשורה הראשונה בתחומו, ומעריך עד מאוד את עבודתו, יסודיותו וכישוריו.

קיבוץ עין חרוד - חן ורדי, מנהל קהילה
בסוף 2016 התחלתי עבודה משותפת עם יוסף שפר ואנשי צוותו, על בקשות לועדת העזבונות עבור שנת 2018 . בסיוע המשרד הצלחנו לקבל מענק של 150 אש"ח לשיפוץ בית סיעודי. עלי לציין לטובה את המקצועיות והרצינות של צוות העובדים וההתייחסות שלהם לכל פניה והליווי השוטף. אני ממליץ בחום על התקשרות עם יוסף שפר וצוותו.

קיבוץ צאלים - איל דבורי, מנהל קהילה
בשמי ובשם חברי קהילת קיבוץ צאלים ברצוני להודות לך ולצוות המסור על הטיפול המוצלח בבקשת קיבוץ צאלים לתרומה להקמת מגרש משחקים לילדי הקיבוץ. בזכותכם התקבלה תרומה מוועדת העזבונות שתסייע לנו משמעותית להקמת המגרש.

מועצה מקומית קדומים - חננאל דורני, ראש המועצה
ברצוני להודות לך מקרב לב על הטיפול המקצועי בבקשות שהגשנו לקרן עזבונות . התוצאות מדברות בעד עצמן. הקרן אישרה למועצה פרויקט משמעותי בסדר גודל שלא זכינו לקבל בשנים קודמות. עבודתך מולנו התאפיינה במקצועיות, בזמינות וביעילות רבה. לא איפשרת לנו לטעות בהגשת מסמכי הבקשה, עמדת על כך וסייעת לנו להכין חומר יסודי ומקצועי זמן רב לפני תום המועד, כך שתוכל לוודא שלא יפול דופי בהגשה . ברצוני להודות לך על כך. נשמח להמשיך לקבל את שירותיך הטובים .

היישוב דולב - נתי כרמי, מזכיר
אני מבקש להודות לך מקרב הלב על עזרתך בהכנה, הגשה, ליווי וקידום בקשותינו מול וועדת העיזבונות לסיוע בנושאים שונים ביישוב דֹלב. הליווי המסור לכל אורך הדרך עד לקבלת ההקצבה היה בנועם, ביעילות, בזריזות, במאור פנים ובסבלנות. תרומתך לקידום נושא גיוס משאבים ביישובנו הינה משמעותית ביותר. לשמחתנו התקבלו בשנים האחרונות תמיכות למגוון נושאים בסך מצטבר של מאות אלפי שקלים.
אני ממליץ בחום על עבודה עמך לעזרה בקבלת תקציבים ותמיכות בכלל ומקרן העיזבונות בפרט.

היישוב כרמי צור - אמציה נבו, מזכיר
במשך מספר שנים אנחנו מגישים בקשות לועדת עזבונות. אנו נעזרים בשירותי משרדו של יוסף שפר, שמנהלים למעשה את כל התהליך, ונותנים לנו הוראות ברורות והמלצות. קבלנו אישורים להקצבה בסכומי כסף גדולים ביותר. כמו-כן, קיבלנו אישור להארכת מועד הביצוע. שירותי משרדו של יוסף שפר הם מקצועיים, ברמה הגבוהה ביותר, ואנו בהחלט ממליצים להיעזר בהם למי שמעוניין להגיש בקשות לועדת העזבונות.

עמותות א.ה.ב.ה. - גיילה כהן מוריסון, מנכ"ל
"ליוסף שפר שלום, 
ברצוננו להודות על התמיכה ועזרה שקבלנו מכם במשך חודשים עד להצלחה של קבלת כסף מועד עיזבונות. היו לנו הרבה שאלות במשך כל התהליך ואתם תמיד עזרתם לנו בכל הנקודות שנתקענו בהן."

קיבוץ בית אלפא- שאול דובשני, מנהל קהילה
"אני ממליץ בחום רב על עבודה עם יוסף שפר בסיוע לארגונים ולעזרה בקבלת תקציבים מתורמים בכלל ומקרן העיזבונות בפרט. העבודה עם יוסף שפר תורמת רבות לארגון. יוסף שפר אדם שכיף לעבוד אתו ולקבל תוצאות!"

גלעד מ. – מנכ"ל  ישיבה
"יוסי תודה. אני חייב לכתוב לך משהו ולא מתוך חנפנות חלילה. אני קרוב ל 15 שנה מנהל עמותות, ועוד לא פגשתי מישהו שנותן שירות כמוך. יישר כח וירבו כמותך."

היישוב יצהר- יוסף דיין, מזכיר
"שמחנו מאוד לקבל את עזרתך בהגשה , ליווי וקידום הבקשה לועדת העזבונות לסיוע במקווה הנשים ביצהר. לשמחתנו התקבלה לאחרונה התמיכה בסך 90,000 ₪. אנו מבקשים להודות לך מקרב הלב על הירתמותך לעניין במסירות, ועל הליווי המסור לכל אורך הדרך עד לקבלת ההקצבה."

אלון מורה- משה כהן
"ליוסף שפר: תודה על התייחסות מיוחדת ורצון לעזור מכל הלב והנשמה."

קולות בנגב- קרינה רייסמן אלוני, רכזת פיתוח משאבים
"יוסף, ברצוני להודות לך בשם הארגון שלנו, על השירות המסור האישי שלך...שירות שגורם לכל משרד לקנא בכם. בהערכה רבה." 

מועצה דתית גוש עציון- הרב רפי אוסטרוף, יו"ר
"ברצוני להודות לך על ההכוונה והסיוע שהענקתה למועצה הדתית גוש עציון בהגשת הבקשות לוועדת העזבונות. כמו רבים, גם בעבר הגשתי בקשות לוועדת עזבונות ונפסלתי. הפעם עם הליווי הצמוד שלך, ההדרכה וההנחיות המפורטות הצלחנו לקבל סכום משמעותי מוועדת העזבונות עבור הפרוייקטים של המועצה הדתית בתחום הנגשת בתי כנסת. בתודה על הליווי והעבודה המקצועית!"


עמותת עם הזיכרון- מלכה הגואל, מנכ"ל
"יוסף שלום. אנו מודים לך מקרב לב על עזרתך המקצועית בליווי תהליך ההגשה של בקשות לתמיכות מול גורמי מדינה שונים. תרומתך לקידום נושא גיוס משאבים בעמותה שלנו הינה משמעותית ביותר. כל יום אנחנו מתקדמים לשיפור המצב ונהנים מעצתך הטובה וסיוע בהבנת המערכות. בתקווה להמשך שיתוף פעולה פורה. צוות עמותת עם הזיכרון."


כה לחי- זיו כהן – מנכ"ל
"הופתעתי מהרצון האמיתי של יוסף שפר לתת תשובה ופתרון, שמחתי להרגיש שווה, הרגשתי שאתם רוצים אותי יותר משאני אתכם. חזק וברוך."

מרחביה המסלול היהודי עכו- יאיר מימון – מנכ"ל
"זכינו לטיפול יעיל, מקצועי ומהיר ע"י מר יוסף שפר. בטיפול כזה איכותי טרם נתקלנו. ישר כח."

שמחה לילד- אלי קלרמן, מנכ"ל
"השירות נוח מהיר וזמין."

בית מדרש שערי אשר-  ישראל אשר – מנכ"ל
"לכבוד יוסף שפר - ברצוננו להאיר שהשרות והיחס מאוד יפה ומזהיר הן בטלפון והן במייל. ברכותינו אליכם שברכת הרב שלנו תשפיע עליך שתצליח בכל הפעילות העניפה ובכל מעשי ידך."


צעד ראשון- אריה רושגולד – הנהלה
"יוסף שפר, רואים אנו חובה להודות לכבודו באופן אישי על הטיפול בבקשה לתמיכה."

פעמונים- אוריאל לדרברג – מנכ"ל
"ליוסף שפר - ברצוני להודות לך ולצוותך על הטיפול המהיר והיעיל וכן את הערכתי הרבה על היחס האנושי והמקצועי שאנו מקבלים."

מדרשת מעלה חבר- מני ונינו, ראש המדרשה
"אין לי מילים להודות לכם! אתם לא מתארים לכם כמה זה יעזור לקדם את המטרות החשובות שאנו עוסקים בהן. ממש תודה! "


מרכז יעקב הרצוג- יוסי וולך – מנהל
"לכבוד יוסף שפר - אתמול השתתפתי במפגש בתל אביב, בו נתת הסברים וענית על שאלות בקשר להגשת בקשות תמיכה לועדת עזבונות. אני מבקש לציין שמשרדך עובד באופן יוצא מן הכלל, מפיק חומרים ותשובות בזמן אמת הנחיות והסברים לפי הצורך."

עזר מציון- יעקב הורביץ – מנכ"ל
"למר יוסף שפר. אין לי מילים להודות לך על היעילות ועל הדביקות במטרה. לך בכוחך זה ותושיע את ישראל! כה לחי! בידידות ובהערכה עמוקה."
המלצות עמותות ויישובים