03-6052229

פתיחת סניפים חדשים – כנפיים של קרמבו – 100,000 ש"ח

'כנפיים של קרמבו' היא המסגרת החברתית היחידה הקולטת ילדים ונוער עם צרכים מיוחדים מורכבים ומשלבת אותם בפעילות מעצימה עם בני גילם מהחינוך הכללי. התנועה מקימה ומפעילה עשרות סניפים ברחבי הארץ, בהם פעילים אלפי ילדים ונוער עם ובלי מוגבלויות. סניפי התנועה הינם בבואה של החברה הישראלית ופעילים בהם ילדים מכל רבדי החברה, הדתות והעדות יחד על בסיס ערכי השיויון, הסובלנות, הקבלה וההכלה המשותפים לכולם. 'כנפיים של קרמבו' הינה תנועת הנוער היחידה מסוגה בארץ ובעולם והיא מזמנת מפגשים ומגשרת על פערים ומקרבת את החברה הישראלית לחברה צודקת יותר ומכילה את כל אזרחיה. פעילי התנועה הינם דור מנהיגי העתיד המחוללים שינוי לטובה, בחייהם ובחיי סביבתם.
בשנת 2021 העמותה קיבלה סך של 100,000 ש"ח להקמת סניפים חדשים .הפעילות  היא דו שבועית אחה"צ  למשך כ 3- שעות, עבור ילדים עם צרכים מיוחדים בכל קשת הלקויות.
 נפתחו סניפים ב: יפיע, עומר, עראבה, פרדס חנה כרכור ורמת אביב.
סניפי התנועה פתוחים לכל קשת הלקויות ורמות התפקוד תוך התאמה אישית לכל פעיל ומתן אפשרות ליצירת קשרים חברתיים עם בני גילו. הפעילות החווייתית מעשירה ומפתחת אצל משתתפיה ביטחון עצמי, יכולות מנהיגות, מיומנויות בקבלת החלטות ועוד. הפעילות מונגשת ומותאמת עבור טווח יכולות רחב תוך הקפדה על מתן בחירה אישית, עצמאות ואינטראקציה קבוצתית. זמן הפעילות מאפשר לחניכי התנועה זמן נפרד ממשפחותיהם ומטפליהם המאפשר להם יותר עצמאות ואוטונומיה מגביר את הביטחון העצמי ומעודד פיתוח מסוגלות עצמית .
סניפי התנועה החדשים יהפכו לחלק אינטגרלי מהקהילה וישתתפו באירועים עירוניים ופעילויות קהילתיות בהם הם יחשפו את ערכי התנועה לאוכלוסיות וקהלים נוספים.

דילוג לתוכן