03-6052229

לקוחות ממליצים

מגן דוד אדום
ד"ר אלי יפה

סמנכ"ל קהילה

"אני שמח להמליץ על שירותו של יוסף שפר ועובדי משרדו אשר מספקים שירות בתחום גיוס המשאבים מעיזבונות וקרנות.
בשנים האחרונות יצא לי לעבוד עם חברת שפר ולגייס משאבים עבור מגן דוד אדום בישראל ובזכותם זכינו ברכישת אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ חדשים וברחבת פעילות ההדרכה להצלת חיים בישראל. רכבים אלו יצטרפו לצי המציל חיים של מגן דוד אדום וישרתו את אזרחי ישראל ברחבי הארץ.
ליוסף ולצוות המשרד ידע רחב ומקצועי בתחום וניסיון עשיר בפעילות מול וועדת העיזבונות אשר סייע רבות למגן דוד אדום בגיוס המשאבים החשובים למד"א ולתושבי ישראל.
יתר על כך, יוסף מספק שירות אדיב, מקצועי וזמין עבור מגן דוד אדום". 

האוניברסיטה הפתוחה
קרן רכס

ראש תחום תורמים בישראל

"כמי שעובדת שנים רבות בתחום גיוס המשאבים, אני ממליצה בחום על יוסף שפר.
לשפר ניסיון רב שנים בכל הקשור לוועדת העזבונות והתוצאות בהתאם.
החברה מקצועית ומקפידה בפרטים, ושביעות רצון למי שיבחר בעבודה משותפת עמה – מובטחת."

בני דוד עלי

בני דוד עלי
יאיר שימל

סמנכ"ל

"ברצוננו להודות לך ולצוות משרדך על עשייתכם הברוכה להשגת תקציבים ייחודיים וייעודיים לפרויקטים מוסדות 'בני דוד' עלי. הבנת הצרכים והפרויקטים, הטיפול והליווי נוהלו באופן מקצועי, איכותי ויעיל.
אין ספק שמקצועיותכם משפיעה על כל התהליך ועוזרת לנו לזכות ולקבל סיוע ותקציבים שלא היינו יכולים לקבל בדרכים אחרות.
אנו מודים לכם מקרב לב."

העמותה למען הזקן באשכול

העמותה למען הזקן באשכול
ענת חקלאי רוסט

מנכ"לית

"התחלתי לעבוד עם יוסף שפר והצוות שלו לפני מספר חודשים. מאז אני זוכה לקבל שירות אדיב ונעים, וכבר התחלנו לראות תוצאות.
אי לכך, אני מתכבדת להמליץ על יוסף שפר והצוות המקצועי שלו העושים כל מאמץ להשיג תמיכות מדינה, תמיכות מוניציפליות ותמיכות מקרנות וחברות, לארגונים ועמותות. אשמח לשוחח אישית עם כל מתעניין."

בית חם לילדי SMA

בית חם לילדי .S.M.A
עטרה חיימוביץ'

יו"ר

"מר יוסף שפר ואנשי משרדו. איש יקר, רוצה להודות לך ידידי היקר ולאנשי צוותך, על עזרתכם למען פרויקט קשה הקמת בית חולים לילדים מונשמים בצפון. זהו מפעל חיים של אישה הרוצה להקים בית חם לילדים שאינם יכולים להיות בבית היות וההורים לא מסוגלים לטפל בהם ואין להם במדינתנו הקטנטונת מקום ראוי להיות בו. ואתה ידידי היקר באת ראית והתרגשת, וכמובן עזרת לעמותה לקבל סכום כסף לעזרת הקמת בית החולים. אני והילדים רוצים להודות לך אישית על ידי מכתב זה על העזרה והתמיכה למען הפרויקט החשוב כל כך. מי ייתן שתקבל בחזרה מה שאתה עושה למען הילדים המונשמים. תודה וברכה". 

נתיב מאיר

ישיבת בני עקביא נתיב מאיר
אמציה הרשושנים
מנכ"ל

"אנו שמחים מאוד לקבל את עזרתך בהגשה, ליווי וקידום בקשותינו לקבלת תמיכות. עד לשנת 2014 לא קיבלנו תמיכות, אולם מאז העברנו את הנושא לטיפולך אנו זוכים בתמיכות מדי שנה. בזכותך זכינו זו השנה השלישית ברציפות לקבל תמיכות בסכומים משמעותיים ההולכים וגדלים משנה לשנה- 2015-48,000 ש"ח, 2016 58,000 ש"ח, והשיא 2017 148,000 ש"ח. אנו מבקשים להודות מקרב לב לך ולצוות הנהדר של עובדי משרדך על הירתמותכם לעניין במסירות, בנועם, ביעילות, בזריזות, במאור פנים ובסבלנות, על הליווי המסור לכל אורך הדרך. אני ממליץ בחום לכל עמותה על עבודה עימך לעזרה בקבלת תקציבים מתמיכות. בתודה ובהערכה רבה". 

עיריית חיפה

עיריית חיפה
ישראל בן שלום

מנהל רשות התאגידים

"אנו פועלים בשיתוף פעולה, בכל הקשור להגשת בקשות לוועדת העזבונות, ברצוני להודות לך על הסיוע, על האכפתיות, הליווי הצמוד, המעקב אחר הבקשות והעיקר התוצאות הנפלאות, בכל הקשור להגשת בקשות העירייה ותאגידיה לוועדת העזבונות. בקשות במגוון רחב של נושאים, תוך הכוונה שלך כיוונים הקשורים בהגשת הבקשות. כל בקשותינו פגעו בינגו והצלחנו לקבל מוועדת העזבונות:
100,000  ₪  למחלקת הרווחה, 98,000  ₪  למחלקה הווטרינרית, 416,000 ₪  למחלקת גנים ונוף. ועוד.

במקביל שמחנו להתבשר כי הצלחת להביא לאישור הקצבות נוספות בהיקף של מאות אלפי ש"ח, לתאגידי העירייה ולעמותות הפועלות בעיר חיפה, ובהם: מיל"ב, העמותה לפיתוח תיירות, המכון ללימודי המשך ברפואת שיניים, ובית חם לילדי SMA.
אנו מבקשים להודות לך מקרב הלב על הירתמותך לעניין במסירות, בנועם, ביעילות, בזריזות, במאור פנים ובסבלנות, ועל הליווי המסור לכל אורך הדרך. ללא ספק תרומתך לקידום נושא גיוס משאבים ביישובנו הינה משמעותית ביותר. בטוחני כי גופים אחרים, רשויות מקומיות, חברות לתועלת הציבור ועמותות, יוכלו להיעזר בשרותיך, ואני ממליץ להם בחום לגייס אותך ואת משרדך לצורך גיוס משאבים חיצוניים, שכה חשובים לגופים אלו. בכבוד בברכה, בתודה ובהערכה רבה". 

תלמוד תורה עצמונה ועדת העזבונות

תלמוד תורה עצמונה
גדי פניגשטיין

מנכ"ל

"מניסיוני רב השנים בעבודה עם יוסף שפר וצוות משרדו, אני יכול לקבוע באופן חד משמעי:
שרמת ההכנסות מקרן העזבונות עלתה באופן ניכר בשנים אלו.
יתרה מכך חשוב להדגיש שאף בקשה שהוגשה דרכו לא נפסלה.
אנו נמשיך בע"ה להיעזר בשירותיו המקצועיים של יוסף שפר ובאנשי צוותו". 

עמותת מקימי - יוסף שפר - ועדת העזבונות

עמותת מקימי
ישראל ליבמן

מנכ"ל

"מר יוסף שפר – אנו שמחים מאוד לקבל את עזרתך בהגשה, ליווי וקידום בקשותינו לוועדת העזבונות לסיוע בנושא החשוב בו מטפלת העמותה. עד כה ניסינו להיעזר במגייסי משאבים אחרים, אולם לא זכינו מהם להצלחות כלל. בזכותך זכינו לראשונה לקבל מוועדת העזבונות תמיכה: 70,000 ש"ח לחילוץ משפחות מפשיטת רגל.
אנו מבקשים להודות לך מקרב הלב על הירתמותך לעניין במסירות, בנועם, ביעילות, בזריזות, במאור פנים ובסבלנות, ועל הליווי המסור לכל אורך הדרך. אני ממליץ בחום לכל עמותה על עבודה עמך לעזרה בקבלת תקציבים ותמיכות בכלל ומוועדת העזבונות בפרט
."

עמותת פימל המלצה על יוסף שפר

עמותת פימל
פנינה לואיס

מנכ"לית

"מר יוסף שפר וצוות המשרד –
ברצוני לומר תודה על שנים של קשר נהדר עמך ועם צוות משרדך.
בשנים האחרונות נעזרתי בכם שנה אחר שנה, ובזכותכם היתה לנו הצלחה רבה ותוצאות טובות בגיוס משאבים.
בנוסף, רוב תודות על היחס החם החברי והאכפתי מכל העובדים.
ממליצה ואמליץ בחום רב לקולגות שלי בתחום להיעזר בשירותכם". 

הנקודה היהודית - הישיבה הגבוהה

הנקודה היהודית – הישיבה הגבוהה תל אביב
אלון פישר

מנכ"ל

"כמו הרבה עמותות בישראל, גם אנו הגשנו בקשות תמיכה לוועדת עזבונות באופן עצמאי, עד שהתוודענו לשירותי המשרד של מר יוסף שפר.
לאחר שהתקשרנו עמו ראינו שינוי מבורך בגובה התמיכות שאושרו לנו ע"י ועדת העזבונות.
מלבד זאת, אנו נהנים מעצם ההתקשרות עמו, קבלת שירות יסודי, מהיר ואמין.
אנו מבקשים להודות לך בהזדמנות זו , על הסבלנות הרבה והארת הפנים. ועל התרומה הגדולה למפעלנו."

נקודת חן - גומת חן - תמיכות לעמותות יוסף שפר

עמותת נקודת חן
עפר שלומי

מנכ"ל

"אני מנהל פנימייה לנערות בקיבוץ סעד, ויש לי העונג לעבוד עם יוסף שפר ואנשיו כבר מספר שנים. הם מגייסים כספים ממחלקת העזבונות, מקרנות ומגופים נוספים. עבודתכם לא תסולא בפז. חשיבה יצירתית, המלווה ביוזמה ודחיפה קדימה של אפיקי תרומות שונים, תוך כדי סיוע במילוי נכון ומדויק של טפסים, עצות פרוצדורליות מועילות ותמיכה בניצול נכון של המשאבים שהצליחו להעמיד לרשותנו.
בארבע השנים האחרונות הצליחו שפר ואנשיו לזכות אותנו בתמיכה של חמש תרומות שונות בגובה מצטבר של כ-400,000 ש"ח."

ישיבת הכותל יוסף שפר ועדת העזבונות

ישיבת הכותל
מוטי ג'רבי

מנכ"ל

"אנחנו שמחים להמליץ על משרדו של יוסף שפר העוסק בסיוע בקבלת תמיכות בכלל ובסיוע בוועדת העזבונות בפרט. הצוות המקצועי והמסור עושה עבודה מעולה ויסודית.
ב"ה יש תוצאות טובות והישגים משמעותיים בבקשות שהוגשו דרך המשרד. תודה ליוסף ולכל הצוות."

אור שלום - ועדת העזבונות יוסף שפר

אור שלום
מיכאל פישר

סמנכ"ל

"אני מבקש להמליץ בחום רב על שרותיו של מר יוסף שפר, בכל הנוגע להגשת בקשות לוועדת העזבונות של משרד המשפטים. בזכות ניסיונו רב השנים כמנהל ועדת העזבונות, עבודתו המסורה, המעמיקה והיסודית ביותר ודאגתו הכנה לילדי הארגון ולמטרותיו, סייע לנו לגייס הקצבות גדולות משמעותית מכל הקצבה שקיבלנו מהועדה ללא עזרתו במהלך השנים. תובנותיו המצוינות, היכרותו רבת השנים עם וועדת העזבונות, עצותיו הטובות והנחיותיו המדויקות, פתחו בפנינו מגוון אפשרויות חדש לפנייה לוועדה באופן שהוכיח את עצמו מעל ומעבר למצופה. העבודה המשותפת נעימה ומקצועית מאוד ומסייעת רבות בטיפול, הן בהגשת החומרים לוועדה והן בדיווח על שנה קודמת. אני סמוך ובטוח שמר שפר יוכל לסייע רבות לכל ארגון ו/או עמותה מהמגזר השלישי המבקשים לפנות לוועדת העזבונות לקבלת הקצבה."

מושב בית שערים
גיל גורייבסקי

מזכיר

"אני שמח להמליץ בפה מלא על העבודה המשותפת והשירותים הניתנים על ידי יוסף שפר וצוותו.
מושב בית שערים (ועד מקומי) זכה בסכום כסף לא מבוטל למיגון מפני פשיעה חקלאית, מה שאפשר ביצוע פרויקט מיגון משמעותי נחוץ במיוחד.
לחברה ולצוות העובדים ידע וניסיון רב המסייעים להצלחת התהליכים וזכייה בכספי העזבונות.
מומלץ בחום!"

דילוג לתוכן